Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha

Wyróżnione ogłoszenia

Kurier dla Wymagajacych

Kurier Irlandia-Polska-Europa.

OKNA i DRZWI

Top Spec Windows…

Witamy, Gość

TEMAT: foodland

foodland 3 lata 3 miesiąc temu #29901

• qqq
  • qqq Avatar
sprawdzajcie termin przydatności do spożycia, wiele produktów przeterminowanych lub blisko końca ......

foodland 3 lata 3 miesiąc temu #29906

• krul chinoli
  • krul chinoli Avatar
Potwierdzam ,szczególnie produkty które sa najblizej krawedzi półki.
te z tyłu są ok.Praktyka stara jak świat :angry:

foodland 5 miesiąc 1 tydzień temu #34555

• cola
  • cola Avatar
Cześć , czy wam również na mięsnym w foodlandzie na Tuam Rd. pan nie wydaje paragonów za zakupiony towar ( mięso ) ? Po zwróceniu uwagi żeby ten paragon mi dał , stanowczo stwierdził ze on nikomu nie daje i że jak chcę to mogę u niego nie kupować ''oczywiście tak właśnie uczynię '' . Pytam bo nie wiem gdzie mam się zgłosić np z reklamacją takiego mięsa? Prawdopodobnie robi tak żeby nie płacić podatku bo innego wytłumaczenia nie ma .

foodland 5 miesiąc 1 tydzień temu #34556

• asds
  • asds Avatar
Nie rozumiem, pracownik nie wydaje Ci paragonu za zakupione mięso? To jak jest ono nabijane na kasę fiskalną.

foodland 5 miesiąc 1 tydzień temu #34557

• ja
  • ja Avatar
I o to jest pytanie B) cwaniaczek

foodland 5 miesiąc 1 tydzień temu #34560

• Anonim
  • Anonim Avatar
ja w tym sklepie nigdy nie kupuję mięsa bo jak widzę te suchary to aż strach..

foodland 5 miesiąc 1 tydzień temu #34561

• On
  • On Avatar
Też tego nie zrozumiem, jakim prawem ten sprzedawca tak robi ? Foodland sie na to godzi ? No i chyba ktoś powinien się tym zająć bo to jest na maxa nie legalne. Ja przestałem tak kupowac na tym miesnym kiedy pan mnie spławił i powiedział że kartą nie mogę płacić i żebym poszedł do bankomatu bo jest blisko . No to poszedlem ale do konkurencji.

foodland 5 miesiąc 1 tydzień temu #34562

• Anonim
  • Anonim Avatar
Przestalam kupowac wedline w Foodlandzie od czasu kiedy znalazlam w zakupionym towarze wlosy pewnej pani ze stoiska miesnego. (Dougishka)

foodland 5 miesiąc 1 tydzień temu #34563

• anonim
  • anonim Avatar
Do dziewczyny wyżej, Ta dziewczyna na mięsnym jak ci sprzedawała tę wędlinę to na pewno, a założę się o wszystko, że to zrobiła celowo! yhm! tak było! Pomyślała o tobie, wiedziała że , oooo zaraz przyjdzie ta kurwa ze wsi to jebnę jej łoniaka do wędliny a co, kurwa może w końcu przestanie tu przyłazić i truć powietrze wiejskim swądem :D :D :D dziękuję nie mam więcej nic do dodania idż się zabij.

foodland 5 miesiąc 1 tydzień temu #34564

• Ie
  • Ie Avatar
To chyba chodziło o nie wydawanie paragonu przez pana z mięsnego w dużym foodlandzie i oszukiwanie na paragonach a nie o włosie w mięsie i wyzywanie się anonimowo . Ja osobiście słyszałam o ty panu ze wschodnim akcentem. Brak możliwości płacenia kartą i nie wydawanie paragonu to nie wygląda dobrze, dziwne że kierownictwo sklepu nie reaguje na takie praktyki.
Czas generowania strony: 0.113 s.