Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
Witamy, Gość

TEMAT: Kurier Irlandia-Polska

Kurier Irlandia-Polska 3 lata 3 miesiąc temu #30650

• Kurier Irlandia-Polska
  • Kurier Irlandia-Polska Avatar
Witam. Czy ktos moze polecic dobrą (czyt. rzetelną, sprawdzoną) firmę kurierską Irlandia- Polska-Irlandia? Dziękuję za wszelkie info

Kurier Irlandia-Polska 3 lata 3 miesiąc temu #30651

• Anonim
  • Anonim Avatar
Masz kuriera na pierwszej stronie,bierz tego z Radomia od kotow heee

Kurier Irlandia-Polska 3 lata 3 miesiąc temu #30656

• Anonim
  • Anonim Avatar
ja korzystam z eurospedycji. maja wyjazdy codziennie, a 1 euro na 10kg wiecej nie robi roznicy... no i nie przesmradzaja dojechac do mnie na wies, tak jak inny przewoznicy

Kurier Irlandia-Polska 3 lata 3 miesiąc temu #30657

• Speedpack
  • Speedpack Avatar
Polecam Speedpack korzystałem juz kilka razy.Rzetelna firma i dobra cena.

Kurier Irlandia-Polska 3 lata 3 miesiąc temu #30658

• a30
  • a30 Avatar
green speed, polecam

Kurier Irlandia-Polska 3 lata 3 miesiąc temu #30659

• kurier
  • kurier Avatar
polecam firme http://www.tdx.com.pl/, sprawdzona juz wielokrotnie, nigdy zadnych problemow, zawsze wszystko na czas, pełna profeska. Polecam serdecznie

Kurier Irlandia-Polska 3 lata 3 miesiąc temu #30660

• kurier
  • kurier Avatar
tu jeszcze ich facebook: https://www.facebook.com/tedexkurier?fref=ts, mozna sprawdzic opinie innych ludzi

Kurier Irlandia-Polska 3 lata 3 miesiąc temu #30662

• Anonim
  • Anonim Avatar
Zdecydowanie TEDEX , korzystam juz 6 lat I wszystko na PLUS .....polecam

Kurier Irlandia-Polska 3 lata 2 miesiąc temu #30735

• ja
  • ja Avatar
Eurospedycja. Korzystałem z ich usług już kilkanaście razy i zawsze było ok. Oni z kolei korzystają z GLS i to właśnie kurier GLS dostarcza i odbiera paczki.

Kurier 3 lata 1 miesiąc temu #31008

• szukam kuriera
  • szukam kuriera Avatar
witam potrzebuje wyslac paczke do pl zna ktos moze dobrego i taniego kuriera z gory dziekuje

Kurier 3 lata 1 miesiąc temu #31011

• Anonim
  • Anonim Avatar
ile kilogramów? i czy coś kruchego?

Kurier 3 lata 1 miesiąc temu #31012

• Anonim
  • Anonim Avatar
Polecam Eurospedycję. Wiele razy korzystałem no i chyba najtaniej.

Kurier 3 lata 1 miesiąc temu #31018

• woj
  • woj Avatar
Polecam speedpack chyba najtaniej i solidna firma

Kurier 3 lata 1 miesiąc temu #31033

• dawidarto
  • dawidarto Avatar
Witam serdecznie,

Polecamy sie przewoznik ARTO LOGISTICS. Wyjazdy co tydzien. Info na priv Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. badz telefonicznie 0894597127

Kurier 3 lata 1 miesiąc temu #31034

• Anonim
  • Anonim Avatar
www.furgonetka.pl

Kurier 3 lata 1 miesiąc temu #31035

• Anonim
  • Anonim Avatar
Nie korzystaj z takich firm co to raz na tydzień jadą bo ci będą kilka tygodni paczkę wieźli. Raz się skusiłem i nigdy więcej. Polecam Eorospedycję. Dzisiaj zamawiasz jutro odbierają paczkę i do pięciu dni masz dostarczoną.

Kurier 3 lata 1 miesiąc temu #31036

• qqq
  • qqq Avatar
większość firm 'kowalski ispolka' korzysta z usług dpd i same tylko rozwoza na miejscu

Kurier Irlandia-Polska 3 lata 1 miesiąc temu #31037

• Anonim
  • Anonim Avatar
Anonim napisał:
Zdecydowanie TEDEX , korzystam juz 6 lat I wszystko na PLUS .....polecam
oprocz ceny , mam ich zlota karte a i tak taniej jest speedpakiem bez zadnych rabatow

Kurier Irlandia-Polska 3 lata 1 miesiąc temu #31051

• Anonim
  • Anonim Avatar
green speed nie polecam , wszystko ladnie dopuki nie zaplacisz ,transport mial byc bezposrednio- bo na tym mi zalezalo ) mialem ponad tone ! okazalo sie ze byly 3 przeladunki, dziury w kartonach i duzo rzeczy uszkodzonych.szkoda.to nie reklama , poprostu pisze jak bylo mozliwe ze inne firmy dzialaja podobnie,

Kurier Irlandia-Polska 7 miesiąc 4 dni temu #34558

• Jan
  • Jan Avatar
Nie polecam kuriera seven stars express, to co wyprawia ta psełdo firma to jest nie do pojecia . Ci ludzie myślą że oni płacą za przesylke nie klient, dostarczanie paczek po nocach , za nie odebranie takiej paczki w nocy koszty ponosi zleceniodawca , obsluka i kontakt z tą psełdo firmą tragiczny, jak juz sie udaje dodzwonić to tylko na numer Pl za który koszty ponosi klient, żałuję ze przed złożeniem zamówienia nie poczytałem o nich opini na forach , pozytywne opinie pisza chyba sobie sami . Drogo nie profesjonalnie nigdy wiecej tą firma nic nie wyślę. Może jak stracą klientów to da im to coś do myślenia. Pozdrawiam.

Kurier Irlandia-Polska 6 miesiąc 4 tygodni temu #34567

• On
  • On Avatar
Też z nimi ( seven stars express) miałem troszkę do czynienia i również nie polecam ,same problemy , nie będę się rozpisywał i wypłakiwał ale ode mnie już zlecenia nie dostaną . Pozdrawiam niesympatycznego pana z obsługi klienta . Pamiętajcie że to od ludzi zależą wasze dochody .
Czas generowania strony: 0.214 s.