Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha

Wyróżnione ogłoszenia

Witamy, Gość

TEMAT: paznokcie hybrydowe

paznokcie hybrydowe 1 rok 9 miesiąc temu #33338

• galway_g
  • galway_g Avatar
Witam wszystkich :)
Wykonuje sama w domu paznokcie hybrydowe, lampa LED.
Robie takze przedluzanie paznokci Semilac Hard. Cena to 15 euro. Galway/ Westside blisko boiska.
Jesli jest ktos z was zainteresowany prosze o kontakt na mejla Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Serdecznie zapraszam :)

paznokcie hybrydowe 1 rok 9 miesiąc temu #33354

• radekr
  • radekr Avatar
Wygląda to nieźle :)

paznokcie hybrydowe 11 miesiąc 2 tygodni temu #34207

• rybka
  • rybka Avatar
gorzej to wygląda i jest trochę zabawy jak chce się to ściągnąć, moją żona mówi kategoryczne nie takim wynalazkom lepiej zwykły lakier
Ostatnio zmieniany: 11 miesiąc 2 tygodni temu przez rybka.

paznokcie hybrydowe 6 miesiąc 3 tygodni temu #34402

• hiszpan
  • hiszpan Avatar
Ja jestem dokładnie tego samego zdania co poprzednik. Nic dodać, nic ująć...

paznokcie hybrydowe 6 miesiąc 3 tygodni temu #34406

• Anonim
  • Anonim Avatar
kobity nie dajcie się modzie ona bywa zgubna..przez takie wynalazki jak chybrydy i sztuczne paznokcie mozna sobie zniszczyc paznokcie jest cos takiego jak onycholiza nie jedna po zdjeciu roznych swiństw z paznokci płakała bo okazało się że paznokcie zniszczone.Czasem lepsze jest wrogiem dobrego..

paznokcie hybrydowe 6 miesiąc 2 tygodni temu #34407

• Anonim
  • Anonim Avatar
O matko co ja czytam. Od 3 lat mam prawie non stop paznokcie żelowe, raz na pół roku zdejmuję je całkiem na jakiś miesiąc żeby dać im odpocząć i być chwilowo bardziej sprawna (umieć podnieść monetę z podłogi gdy niechcący spadnie). Moje własne paznokcie są cały czas ładne i mocne. Oczywiście że żel czy hybryda niszczą płytkę ale gdy są odpowiednio zdjęte czytaj spiłowane bez uszkadzania płytki a nie zdzierane z mięchem jak to mają w zwyczaju robić nasze rodaczki to można cieszyć się i zdrowymi paznokciami i wygodą żelu. Ja noszę żel z wygody. Raz w miesiacu idę do salonu i 4 tygodnie nie muszę z paznokciami robić NIC. Ani malować, ani piłować. Nic się nie łamie ani nie kruszy i nawet jak przywalę niechcący jak latam po domu ze szmatą to co najwyżej idę do dziewczyn żeby mi dokleiły jak coś odleci. Żelu nie robi się na 1 miesiąc - gra nie warta świeczki. Żel robi się by mieć spokój cały czas a raz w miesiącu uzupełnia i ewentualnie zmienia kolory czy wzorki.

paznokcie hybrydowe 6 miesiąc 2 tygodni temu #34408

• ewa
  • ewa Avatar
swiete slowa, poswiecisz godzinke w salonie a na miesiac spokoj
Czas generowania strony: 0.152 s.