Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha

Reklama na galway.pl

Każdego dnia galway.pl - najstarszy i jedyny portal Polaków w Galway - odwiedza ok. 3000 użytkowników. Są wśród nich mieszkańcy Galway oraz innych irlandzkich hrabstw, polscy przedsiębiorcy, artyści i uczniowie, dorośli i młodzież, rodzice i dziadkowie. Jesteśmy na rynku nieprzerwanie od 2005 roku i systematycznie modernizujemy serwis aby spełniał oczekiwania naszych użytkowników i zapewnił im łatwy i szybki dostęp do informacji jakich potrzebują na co dzień.

Naszym klientom mamy do zaoferowania kilka form promocji swoich produktów i usług w zróżnicowanych cenach, na miarę każdego budżetu.

1. Baner reklamowy 387/160px na stronie głównej portalu - pozycje M1, M2 i M3 (do wyboru). Banery reklamowe w każdym ze slotów wyświetlają się losowo co 5 sekund, maksymalnie 5 banerów w jednym slocie. Akceptujemy pliki w formacie .jpg, .png oraz .swf. Cena: €50.00/miesiąc

 

2.Baner reklamowy 387/160px na wszystkich podstronach portalu poza stroną główną (newsy, poradnik, ogłoszenia, forum...) - pozycja S1. Banery reklamowe w pozycji S1 wyświetlają się losowo co 5 sekund, maksymalnie 5 banerów. Akceptujemy pliki w formacie .jpg, .png oraz .swf. Cena: €50.00/miesiąc

 

3. Artykuł sponsorowany - publikacja tekstu wraz z grafiką na łamach portalu oraz na naszym oficjalnym fanpage'u. Artykuł ukaże się w wybranym przez klienta dniu w artykułach wyróżnionych na stronie głównej, pozostanie w portalu do momentu jego zarchiwizowania, wycofania na życzenie klienta lub zakończenia działalności portalu. Cena: €50.00 za publikację artykułu dostarczonego przez klienta, €100.00 za artykuł napisany przez naszego redaktora.

 

4. Specjalne wyróżnienia ogłoszeń. Promocja "Specjalne" na stronie głównej oraz u góry wszystkich podstron ogłoszeń. Cena €3.80Promocja "Pierwszy" ogłoszenie ukaże się na górze listy ogłoszeń. Cena €2.10. Szczegółowe informacje na temat dostępnych promocji.

 

5. Patronat medialny. Bezpłatnie. Szczegóły patronatu.

Więcej w tej kategorii: « Patronat medialny