Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha

Wyróżnione ogłoszenia

OKNA i DRZWI

Top Spec Windows…

Kurier dla Wymagajacych

Kurier Irlandia-Polska-Europa.

wtorek, 02 luty 2010 21:37

Forum

[ 1 ] REJESTRACJA

Każdy zarejstrowany użytkownik portalu automatycznie jest rejstrowany na forum i może w pełni z niego korzystać, akceptując jednocześnie postanowienia niniejszego regulaminu.

[ 2 ] POSTY I TEMATY

Posty i tematy należy dodawać w ściśle określonych kategoriach. Nie należy dodawać wątków o danym temacie w miejscach przeznaczonych do dyskusji na inne tematy.

Dodając nowy post należy pamiętać, by temat posta wskazywał na problem jaki ma użytkownik. Niedozwolone jest umieszczanie tematu niezgodnego z treścią posta.

Zanim dodany zostanie temat z pytaniem należy się upewnić, że wcześniej wątek o takiej samej lub zbliżonej treści nie został na forum opublikowany. Każdy duplikowany wątek będzie usuwany.

Tematy pozostające bez odpowiedzi przez dłuższy okres będą usuwane.

Użytkownik ma prawo do edycji posta w momencie, gdy na jego poprzedni post nie została udzielona odpowiedź, a uważa, że zapomniał dopisać odpowiedniego zdania.

Nie wolno używać edycji posta, jeśli inny użytkownik udzielił na niego odpowiedzi. Nie wolno przekształcać zdań w poście, chcąc zaszkodzić innym użytkownikom.

Zabrania się podawania danych personalnych osób (adres zamieszkania, numer telefonu). Wszytkie posty podające takie dane będą usuwane przez Administratora. Użytkownik podający takie dane seryjnie będzie zablokowany i usunięty z listy użytkowników.

Nie wolno również podawać nazwisk osób trzecich, szczególnie w przypadku, kiedy to może zaszkodzić tej osobie.

Nie wolno dodawać informacji o oficjalnych eventach, imprezach, bądź wydarzeniach, których galway.pl nie jest patronem medialnym.

Administrator ma prawo usunięcia posta bez podawania przyczyny.

[ 3 ] SŁOWNICTWO

Ludzie korzystający z forum są ludźmi światłymi i kulturalnymi, nie preferują słownictwa wulgarnego oraz obrażającego kogokolwiek z forumowiczów. Uwaga ta dotyczy także dbałości o interpunkcję i ortografię. Każdy, kto swą nazwą użytkownika lub zachowaniem i słownictwem będzie prowokował do kłótni lub wulgarnie wyrażał się na forum oraz będzie w świadomy sposób ignorował uwagi innych forumowiczów na temat pisowni, zostanie usunięty z listy użytkowników.

[ 4 ] AVATARY

Wszyscy, którzy mają avatary (obrazek, zdjęcie użytkownika), lub będą chcieli takowe posiadać, proszeni są o obrazki o wymiarach nie większych niż 80x80 pixeli oraz rozmiarze nie przekraczającym 80 KB. Każdy avatar o większych wymiarach i rozmiarach będzie usuwany z profilu.
Administracja forum zastrzega sobie prawo do usuwania avatarów kontrowersyjnych, wulgarnych, obraźliwych lub łamiących prawo.

[ 5 ] REKLAMA DZIAŁALNOŚCI GOSPODARCZEJ

Reklamowanie i informowanie o działalności gospodarczej prowadzonej w zakresie produkcji, usług lub handlu materiałami, akcesoriami lub urządzeniami jest zabronione na forum. Chcesz zareklamować coś dodaj ogłoszenie lub skontaktuj się z Administratorem

Niedopuszczalne jest umieszczanie w podpisie (stopce) użytkownika jakiejkolwiek grafiki.

[ 6 ] PROBLEMY

O wszelkich problemach z forum należy pisać w określonym do tego celu temacie. Pozwoli to na szybką naprawę danego problemu oraz na ulepszenie obsługi i pracy forum.

[ 7 ] WYŁĄCZENIE ODPOWIEDZIALNOŚCI

Publikowane wypowiedzi są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Właściciel forum nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli uważacie, że którakolwiek z opinii narusza obowiązujące zasady, normy prawne, netykietę, propaguje przemoc, jest wulgarna, obraźliwa, wzywa do nienawiści na tle religijnym lub rasowym - zgłoście ją do moderacji.

[ 8 ] POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Administrator forum ma prawo do zmiany regulaminu. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe w wyniku użytkowania forum.


Wszystkie prawa zastrzeżone.