Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha

Wyróżnione ogłoszenia

Dodawanie ogłoszeń - krok po kroku

 

Przed dodaniem ogłoszenia upwnij się, że znasz Regulamin Ogłoszeń. W tym miejscu warto przypomnieć, że dodawanie ogłoszeń produktów których sprzedaż bez odpowiedniej licencji jest nielegalna (m.in. papierosy, alkohol) jest zabronione. Dodając ogłoszenie takiego produktu bierzesz na siebie pełną odpowiedzialność. My, na ewnetualny wniosek Gardy, udostępnimy Twoje dane oraz adres IP.

 1. Aby dodać ogłoszenie musisz najpierw zalogować się na stronie, a jeżeli nie masz konta - utworzyć je (na górnym, czarnym pasku po prawej stronie są odpowiednie przyciski menu). 2. Jak już się zalogujesz najedź kursorem na menu OGŁOSZENIA i poniżej znajdziesz pole DODAJ OGŁOSZENIE. Kliknij na nie. 3. Po kliknięciu zostanie otworzona strona na której musisz przepisać podane dwa wyrazy (tak zwana captcha). Jeżeli masz problemy z odczytaniem ich, na czerwonym tle znajdziesz przycisk do odświeżenia podanego tekstu. To zabezpieczenie ochrania naszą stronę przed atakami robotów i spamerów. Jak przepiszesz już dane wyrazy kliknij DALEJ.
 4. Teraz otworzy się strona z formularzem ogłoszenia. Wypełnij go.
  Pamiętaj, że tytuł jest głównym elementem przyciągnięcia uwagi innego użytkownika. Jeżeli masz coś do sprzedania, nie pisz "Sprzedam" tylko napisz co sprzedasz (np "Sprzedam ubrania"). To ułatwi innym odnalezienie Twojego ogłoszenia.
 5. Pamiętaj aby wybrać własciwą kategorię. Jeżeli uznasz, że nie ma w kategoriach odpowiedniej dla Twojego ogłoszenia, wybierz INNE.
  Ogłoszenia dodane w nieprawidłowej kategorii mogą zostać usunięte.
 6. Jeżeli chcesz, aby Twoje ogłoszenie było publikowane na dłuższy czas niż standardowy (tj 7 dni) za dodatkową opłatą możesz wybrać odpowiedni termin.
 7. W polu kontaktowym pamiętaj o podaniu numeru telefonu lub poprawnego adresu email. Inaczej nie będzie można się z Tobą skontaktować. 
 8. Następnie dodaj zdjęcia. Większość użytkowników ignoruje ogłoszenia bez zdjęcia. Możesz dodać aż 5 zdjęć. Pamiętaj, iż pierwsze zdjęcie będzie używane jako domyślne i tylko ono będzie publikowane w modułach pokazujących ostatnie ogłoszenia, czy też w liście ogłoszeń. BARDZO WAŻNY JEST ROZMIAR ZDJĘĆ. Nie może on być większy niż 0.5 MB. Jeżeli masz większe zdjęcie, zmniejsz jego wielkość. Rozmiar zdjęcia możesz sprawdzić klikając na nie prawym przyciskiem i wybierają z otwatej listy pozycję WŁAŚCIWOŚCI. Jak nie masz Photoshopa lub innego programu do edycji zdjęć, możesz zrobić to online np na stronie www.zmniejszacz.pl (Uważaj na reklamy pojawiające się na niej).
 9. W następnym kroku możesz wyróżnić swoje zdjęcie wybierając płatną promocję. Tutaj możesz np wyróżnić Twoje ogłoszenie dodając niebieskie tło, tak że łatwiej je dostrzec lub zapewnić ogłoszeniu miejsce na górze listy. Możesz wybrać także dwie opcje.  10. Na koniec, gdy wprowadzone zostały wszystkie dane kliknij ZAPISZ. Jeżeli nie została wybrana płatna opcja (dłuższa publikacja ogłoszenia, wyróżnienie) ogłoszenie zostanie dodane i możesz zobaczyć je w liście ogłoszeń oraz edytować z menu OGŁOSZEŃ. 
 11. Jeżeli wybrana została płatna opcja zostanie otwarta strona na której zobaczysz sumę do zapłacenia oraz link do płatności poprzez PayPal. Sprawdź czy pokazana suma jest odpowiednia i naciśnij BUY NOW. Po naciśnięciu przycisku nastąpi przekierowanie na stronę PayPal.com. Tam po zalogowaniu się dokonaj dalszej płatności. Jak tylko płatność zostanie zaksięgowana (trwać to może kilka minut) Twoje ogłoszenie zostanie opublikowane.
  Jeżeli zdecydujesz się na rezygnację z płatności za wybrane opcji, nastąpi przekierowanie na naszą stronę. Twoje ogłoszenie nie zostanie dodane. Musisz dodać je od nowa. 12. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o pytania na Forum w dziale Problemy ze stroną lub napisz do nas używając formularza kontaktowego z menu O NAS i dalej KONTAKT Z NAMI.
Więcej w tej kategorii: « Konkurs! Dziś rozdajemy 50 euro! »