Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
wtorek, 02 luty 2010 21:35

Regulamin strony

Napisała

Ogłoszenia / Komentarze

1. www.Galway.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych na stronach ogłoszeń oraz komentarzy.

2. Treść zamieszczanego ogłoszenia/komentarza nie może być sprzeczna z normami prawnymi, etycznymi oraz dobrymi obyczajami.

3.Zabronione jest oferowanie usług lub wprowadzanie do obrotu przedmiotów, którymi obrót jest prawnie zakazany, w szczególności pochodzących z przestępstwa. Zabrania się umieszczania w treści ogłoszeń drobnych, reklamy innych serwisów www poprzez podanie ich nazwy. Ogłoszenia w których treści znajdować się będą adresy serwisów www, będą usuwane.

4. Zabronione jest wykorzystywanie witryny www.Galway.pl do dystrybucji materiałów chronionych przez polskie, irlandzkie i międzynarodowe prawo autorskie oraz materiałów, których dystrybucji zabraniają przepisy prawa, obraźliwych, naruszających dobre obyczaje lub dobre imię osób trzecich oraz materiałów i przekazów o charakterze pornograficznym.

5. W przypadku stwierdzenia, że treść ogłoszenia/komentarza, którego publikacja została zamieszczona na www.Galway.pl narusza obowiązujące przepisy prawa, postanowienia niniejszego regulaminu, lub dobre obyczaje, administrator serwisu ma prawo do usunięcia takiego ogłoszenia ze stron bez podawania przyczyny użytkownikowi. W przypadku gdy ogłoszenie zostało wyróżnione w jakiejkolwiek promocji, autorowi ogłoszenia nie przysługuje zwrot zapłaconej sumy. 

6. www.Galway.pl nie ponosi odpowiedzialności za szkody powstałe w wyniku podania w treści ogłoszenia przez zleceniodawcę ogłoszenia nieprawdziwych czy niepełnych danych, czy zapewnieniu o właściwościach których rzecz nie posiada, jak również za skutki realizacji transakcji, które mogą być zawarte na podstawie ogłoszeń zamieszczonych na naszych stronach, bądź za nie dojście do skutku tychże transakcji.

7. W przypadku naruszenia zasad regulaminu przez użytkownika, Główny Administrator witryny może natychmiastowo usunąć naruszające regulamin materiały oraz zablokować lub skasować konto danego użytkownika. W przypadku powtarzania tych samych czynności Administrator może zablokować adres  IP uzytkownika

8. Dane kontaktowe użytkowników witryny www.Galway.pl służą do nawiązania kontaktu z daną osobą w celu przeprowadzenia transakcji. Korzystanie z nich w jakikolwiek inny sposób, a szczególnie ich przetwarzanie, upowszechnianie lub dystrybucja, jest zabronione.

9. Zabronione jest zamieszczanie ogłoszeń tej samej/podobnej usługi lub produktu częściej niż raz na 7 dni. Niedozwolona jest również praktyka zdejmowania z publikacji ogłoszenia, którego data publikacji jeszcze nie wygasła, w celu dodania nowego tej samej/podobnej treści. Jeśli świadczysz wyjątkowo szeroki zakres usług lub masz w swojej ofercie wiele podobnych produktów, wpisz je w treści jednego ogłoszenia lub skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów i zasad ich publikacji. Rozbijanie całego zakresu działalności na osobne ogłoszenia będzie traktowane jak SPAM i może skutkować blokadą adresu IP.

10. Zabronione jest dodawanie ogłoszeń produktów, na których sprzedaż jest wymagana koncesja (m.in. wyroby tytoniowe, alkohole, środki medyczne na recepte).

11. Zabronione jest dodawanie ogłoszeń przez firmy lub osoby prywatne spoza Irlandii, które nie mają żadnego związku z Irlandią.

12. Administrator zastrzega sobie prawo do usunięcie ogłoszenia bez podania przyczyny.

13. Każde ogłoszenie dodane na stronę może zostać skopiowane przez Administratora, bez wiedzy  i informowania użytkownika,  na nasz partnerski serwis www.bazar.ie