Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha

Wyróżnione ogłoszenia

Patronat medialny

Jeżeli organizujesz wydarzenie kulturalne na terenie Galway lub Irlandii i chcesz, abyśmy pomogli Ci w jego promocji, to Patronat medialny jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. 

Z naszej strony zapewniamy:

  1. Opublikowanie artykułu o wydarzeniu na naszej stronie (treść dostarczona przez organizatora, maksymalnie na dwa miesiące przed imprezą)
  2. Umieszczenie plakatu w module "Pod naszym patronatem" znajdującym się w prawym pasku na głównej stronie oraz stronach z artykułami (przykład po prawej stronie,  maksymalnie na dwa miesiące przed imprezą)
  3. Umieszczenie informacji o wydarzeniu na naszym profilu na Facebooku

W zamian oczekujemy

  1. Umieszczenie naszego loga (dostępne do pobrania po prawej stronie) na wszystkich materiałach promocyjnych (plakaty, informacje prasowe, itp.)
  2. Umieszczenie naszego baneru w miejscu wydarzenia (my dostarczamy baner)
  3. Przekazanie nam 3 podwójnych wejściówek na organizowaną imprezę (zazwyczaj 2 podwójne wejściówki przeznaczamy na konkurs na Facebooku, co też zwiększa liczbę osób, które dowiedzą się o tym wydarzeniu).

Jeżeli jesteś zainteresowany/a objęciem przez nas patronatu medialnego lub masz pomysł na inne warunki, napisz nam wiadomość, korzystając z formularza kontaktowego znajdującego się pod tekstem lub na naszym profilu na Facebooku.  

Redakcja z góry zastrzega, iż nie obejmuje patronatu medialnego nad imprezami charytatywnymi nie związanymi z Galway lub Polakami mieszkającymi na terenie Hrabstwa Galway.