Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
Kolejnym polskim biznesem jaki zaprezentujemy na naszej stronie jest salon kosmetyczny Radiant. Znajduje się on przy ulicy Boireann Bheag na Roscam, Galway. Radiant został zarejestrowany 13 lipca 2012 roku przez Ewę Małolepszą. Ewa po przybyciu do Irlandii postanowiła zainwestować w siebie i nauczyć się zawodu, który jednocześnie byłby połączeniem hobby z zajęciem zarobkowym. Ewa rozpoczęła naukę w szkole kosmetycznej, a po jej ukończeniu w szkole masażu. Po ukończeniu nauki, postanowiła stworzyć dla siebie miejsce pracy, które sama mogła sobie urządzić i prowadzić w atmosferze relaksu i wyciszenia.
środa, 07 maj 2014 08:21

Polish Business Expo: Printout

Kolejnym polskim biznesem, który przedstawimy w naszej serii jest Printout. Firma projektuje i drukuje małe formy wydruku, do jakich należą np. wizytówki, zdjęcia, ulotki, kartki okolicznościowe lub plakaty do rozmiaru A3, oraz wielkie formy wydruku, gdzie najczęściej spotykanymi produktami są canvas, banery, znaki, pull up’y, okleiny okienne i fototapety. Printout wykonuje również koszulki, pieczątki, naklejki, decale. Często zdarzają się im prototypy jakichś opakowań, nietypowych form reklam lub wykorzystujące różne formy druku w jednym projekcie. Firma dysponuje najnowszym modelem cyfrowej drukarki przemysłowej Konica Minolta, ploterem solventowym ROLAND i jakością fotograficzną HP o polu zadruku do 60 cali. Printout gwarantuje najwyższą jakość…
Sweetland - kraina słodkości to jednoosobowa firma prowadzona przez Irenę Klimas z Galway. Sweetland oferuje słodkości przygotowywane od początku do końca przez właścicielkę firmy. W ofercie można znaleźć babeczki, ciasteczka, ciasta, a szczegolnie torty urodzinowe, ślubne, komunijne, imieninowe i na każdą inną wyjątkową okazję. Ciasta powstają na bazie produktów dostępnych na lokalnym rynku, jak i również w polskich sklepach. Irena specjalizuje się w dekorowaniu wypieków masą cukrową fondantem oraz tworzeniu dekracji lukrem królewskim czy też kremem maślanym. Klienci mogą również zamówić ciasta z jadalnym wydrukiem przedstawionych zdjęć.
sobota, 05 kwiecień 2014 09:16

Polish Buisness Expo: ARTO Logistics

Jednym z wystawców tegorocznego Polish Business Expo była firma oferująca lokalne, krajowe i międzynarodowe usługi kurierskie i transportowe: ARTO Logistics. Firma, z główną siedzibą w Dublinie, istnieje od końca 2011 roku. Pawel Grzelka - obecny właściciel jest jednoczenie jej założycielem. Obszar działania firmy obejmuje Irlandię, Wielką Brytanię, Belgię, Holandię, Niemcy oraz Polskę. Głównym powodem założenia ARTO Logistics była nisza na rynku usług kurierskich pomiędzy Irlandią a Polską. Brakującym ogniwem w całej strukturze tego sektora było brak usługi, której głównym motorem napędowym byłaby jakość. Konkurencja skoncentrowała się na cenie oraz ilości, gdzie w ARTO Logistics, od samego początku największy nacisk kładziony…
piątek, 28 marzec 2014 08:37

Polish Business Expo: e-niania-ie.pl

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób poszukujących niani lub niani poszukujących pracy, mieszkająca w Tuam Anna Ignacak postanowiła założyć stronę internetową www.e-niania-ie.pl, która ułatwi wszystkim poszukiwanie czy to odpowiedniej niani, czy to odpowiedniego pracodawcy. Ania sama pracuje jako niania i wie, że znalezienie choćby takiej pracy jest dość trudne i wbrew pozorom czasochłonne. Poprzez uruchomienie w marcu tego roku wspomnianej strony, ma nadzieję, iż ten wysiłek dla obu stron zostanie znacznie zmniejszony.
sobota, 15 marzec 2014 10:25

Polish Business Expo: Happy Crafts

Podczas ostatniego Polish Business Expo mogliśmy poznać wiele różnych firm i osób świadczących różne usługi na terenie naszego miasta i nie tylko. Jako patron medialny imprezy postanowiliśmy zaprezentować na naszym portalu portfolio każdego spotkanego przez nas wystawcę na targach. W najbliższym czasie, przynajmniej raz w tygodniu zostanie opublikowany materiał o wybranej działalności gospodarczej lub usługach świadczonych przez naszych rodaków. Naszą serię rozpoczynamy od prezentacji unikatowej biżuterii i innego rękodzieła tworzonego pod nazwą Happy Crafts przez Karolinę Sexton z Galway.
Drugim wystawcą z Polish Business Expo, którego dzisiaj Wam zaprezentujemy jest Bartosz Kotulski właściciel kotulskiphotography.com Jak już sama nazwa wskazuje, Bartek oferuje usługi fotograficzne, w tym m.in. fotografię weselną, rodzinną oraz portretową. Pomysł założenia działalności gospodarczej zrodził się kilka lat temu. Na początku była to pasja dziś jest sposobem na życie Specjalnością kotulskiphotography jest fotografia ślubna. Każde wesele Bartek traktuje jako jeden z najfajniejszych momentów w swoim życiu zawodowym. Jego bezstresowe podejście do tematu, dobry kontakt z klientami, masa pomysłów i spora praktyka powodują, że każdy ślub będzie mile wspominany przez nowożeńców oraz ich rodzinę i przyjaciół. Bartosz posiada duży…
Kolejnym wystawcą z Polish Business Expo jest Scrapbooking by Asica prowadzone przez Alicję Asię Panewkę. Nazwa prowadzonej działalności zaczerpnięta została z techniki, jaką wykonywane są ręcznie robione kartki, albumy czy też pudełka. 7 lat doświadczenia Alicji owocuje przepięknymi pracami wykonywanymi na specjalne zamówienie klienta. W ofercie Scrapbooking by Asica znajdują się indywidualnie, spersonalizowane upominki na różne okazje: kartki, foldery na płyty cd, albumy, pamiętniki, kalendarze, pudełka i wiele innych. W ofercie są również produkty dla fotografów, księgi gości dla restauracji, czy też oprawki na vouchery dla różnych firm.