Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
środa, 19 marzec 2014 08:17

Polish Business Expo: kotulskiphotography.com

Napisał

Drugim wystawcą z Polish Business Expo, którego dzisiaj Wam zaprezentujemy jest Bartosz Kotulski właściciel kotulskiphotography.com Jak już sama nazwa wskazuje,  Bartek oferuje usługi fotograficzne, w tym m.in. fotografię weselną, rodzinną oraz portretową. Pomysł założenia działalności gospodarczej zrodził się kilka lat temu. Na początku była to pasja dziś jest sposobem na życie

Specjalnością kotulskiphotography jest fotografia ślubna. Każde wesele Bartek traktuje jako jeden z najfajniejszych momentów w swoim życiu zawodowym. Jego bezstresowe podejście do tematu, dobry kontakt z klientami, masa pomysłów i spora praktyka powodują, że każdy ślub będzie mile wspominany przez nowożeńców oraz ich rodzinę i przyjaciół. Bartosz posiada duży wybór albumów ślubnych, wykonuje odbitki w każdym formacie oraz daje możliwość drukowania obrazów.

Drugą częścią działalności jest fotografia dziecięca. Bartek posiada przenośne studio fotograficzne i preferuje dojazd do domu klienta. Według niego, jest to o wiele mniej stresowy i przyjemniejszy sposób na udaną sesję zdjęciową, szczególnie dla dzieci. Podczas wykonywania sesji zawsze towarzyszy luźna atmosfera, co dla maluszków jest bardzo ważne.

Największą satysfakcją jest uśmiech dziecka podczas sesji oraz niezapomniane miny rodziców podczas dostarczenia gotowych zdjęć. Ogromna ilość sesji rodzinnych nauczyła go dobrego podejścia do dzieci w każdym wieku oraz dobrej współpracy z całymi rodzinami. Dowodem na to mogą być dziesiątki zapełnionych ścian jego fotografiami w domach na terenie naszego miasta i okolicach.

Jego klienci, pochodzący głównie z rekomendacji, profilu społecznościowego czy informacji zawartych w lokalnych mediach, są różnej narodowości. Dzięki długoletniej działalności jest on już znany sporej liczbie mieszkańców Galway i okolic.

Nikon D700 wraz z pełnym plecakiem różnych obiektywów i lamp wystarcza do zrobienia dobrego zdjęcia.

Dorobek fotograficzny kotulskiphotography można zobaczyć na stronie internetowej: www.kotulskiphotography.com oraz facebooku: www.facebook.com/kotulskiphotography. Osoby zainteresowane sesją 'z brzuszkiem', noworodkową oraz rodzinną w studio lub plenerze mogą skontaktować się z Bartkiem pod numerem telefonu: 0857044578 lub używając formularza kontaktowego na stronie www lub facebooku.

{gallery watermark=1 watermark:position=se watermark:x=10 watermark:y=10 }kotulski{/gallery}