Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
sobota, 15 marzec 2014 10:25

Polish Business Expo: Happy Crafts

Napisał

Podczas ostatniego Polish Business Expo mogliśmy poznać wiele różnych firm i osób świadczących różne usługi na terenie naszego miasta i nie tylko. Jako patron medialny imprezy postanowiliśmy zaprezentować na naszym portalu portfolio każdego spotkanego przez nas wystawcę na targach. W najbliższym czasie, przynajmniej raz w tygodniu zostanie opublikowany materiał o wybranej działalności gospodarczej lub usługach świadczonych przez naszych rodaków.

Naszą serię rozpoczynamy od prezentacji unikatowej biżuterii i innego rękodzieła tworzonego pod nazwą Happy Crafts przez Karolinę Sexton z Galway.

Karolina tworzy biżuterię na specjalne zamówienie od około dwóch lat. Do jej robienia używane są ręcznie malowane i lakierowane korale od polskich producentów. To z nich powstają różnokolorowe kompozycje, w tym naszyjniki i kolczyki. Jakiś czas temu Karolina zafascynowana naszyjnikami typu ‘masajki’ i możliwościami jakie dają różnokolorowe włóczki, postanowiła dołączyć je do swojej oferty. Do ich tworzenia używa włóczki o ciekawych fakturach, kolorach i miękkości.

Jak sama ocenia, biżuteria Happy Crafts jest adresowana do kobiet odważnych, lubiących zwracać na siebie uwagę oryginalną ozdobą. Naszyjniki są duże i kolorowe. Ich siłą jest fakt, iż ubrane do nawet czarnego, prostego podkoszulka tworzą niepowtarzalną stylizację, która gwarantuje przyciągnięcie uwagi innych. Naszyjniki składają się z kilku ozdobnych długich sznurów, które można obwiązywać wokół szyi lub nadgarstka tyle razy, ile to możliwe.

Wśród wyrobów Happy Crafts można znaleźć także naszyjniki włóczkowe dla małych dziewczynek z filcowymi aplikacjami lub koralikami. Takie naszyjniki składają się zazwyczaj z jednego, maksymalnie dwóch cienkich sznurów. Karolina na zamówienie szyje również szmatki – metkowce dla małych dzieci, szmaciane lalki i literki do dziecięcych pokoików. Wspomniane metkowce, jak z własnego doświadczenia wie Karolina, są uwielbiane przez dzieci. Szyte na zamówienie dwustronne kocyki posiadają dużą ilość kolorowych wstążeczek. Taki metkowiec z jednej strony ma zawsze polar, a z drugiej kolorową bawełnę. Na każdym z nich może zostać naszyte imię dziecka.

Kleintami Happy Crafts są głównie Polacy mieszkający w Irlandii. Naszyjniki mają swoich nabywców również w Wielkiej Brytanii i USA.

Listę dostępnych produktów można zobaczyć na facebooku: www.facebook.com.

Biżuterię można też znaleźć na:

Aby dokonać zamówienia, wystarczy wysłać prywatną wiadomość ze szczegółami dotyczącymi produktu.