Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha
piątek, 28 marzec 2014 08:37

Polish Business Expo: e-niania-ie.pl

Napisał

Wychodząc naprzeciw potrzebom osób poszukujących niani lub niani poszukujących pracy, mieszkająca w Tuam Anna Ignacak postanowiła założyć stronę internetową www.e-niania-ie.pl, która ułatwi wszystkim poszukiwanie czy to odpowiedniej niani, czy to odpowiedniego pracodawcy. Ania sama pracuje jako niania i wie, że znalezienie choćby takiej pracy jest dość trudne i wbrew pozorom czasochłonne. Poprzez uruchomienie w marcu tego roku wspomnianej strony, ma nadzieję, iż ten wysiłek dla obu stron zostanie znacznie zmniejszony.

Strona www.e-niania-ie.pl  zachęca do darmowej rejestracji zarówno osób szukających pracy jako nianie, opiekunki osób starszych, osoby sprzątające/pomoce domowe, jak również dla pracodawców, którzy za darmo mogą zamieścić swoje ogłoszenia w poszukiwaniu odpowiednich kandydatów na wspomniane wyżej stanowiska. Na podstawie sprawdzanych referencji, stworzony zostanie obiektywny ranking niań, który będzie miał na celu ułatwienie dokonania wyboru godnej zaufania opiekunki. Na stronie znajduje się również test pedagogiczny, sprawdzający podstawową wiedzę na temat rozwoju, bezpieczeństwa i higieny dziecka, który może podnieść kwalifikacje takiej opiekunki. Potwierdzi on również wiedzę opiekunki, a jej profil będzie budził większe zaufanie rodziców. Dzięki temu szukanie profesjonalnej opieki stanie się dużo łatwiejsze.

Na razie, strona jest wyłącznie w języku polskim, niemniej Ania planuje jej rozwój i jak obiecuje, z czasem strona będzie również dostępna w języku angielskim.