Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha

Wyróżnione ogłoszenia

OKNA i DRZWI

Top Spec Windows…

Kurier dla Wymagajacych

Kurier Irlandia-Polska-Europa.

sobota, 05 kwiecień 2014 09:16

Polish Buisness Expo: ARTO Logistics

Napisał

Jednym z wystawców tegorocznego Polish Business Expo była firma oferująca lokalne, krajowe i międzynarodowe usługi kurierskie i transportowe: ARTO Logistics. Firma, z główną siedzibą w Dublinie, istnieje od końca 2011 roku. Pawel Grzelka  - obecny właściciel jest jednoczenie jej założycielem. Obszar działania firmy obejmuje Irlandię, Wielką Brytanię, Belgię, Holandię, Niemcy oraz Polskę.

Głównym powodem założenia ARTO Logistics była nisza na rynku usług kurierskich pomiędzy Irlandią a Polską. Brakującym ogniwem w całej strukturze tego sektora było brak usługi, której głównym motorem napędowym byłaby jakość. Konkurencja skoncentrowała się na cenie oraz ilości, gdzie w ARTO Logistics, od samego początku największy nacisk kładziony był na jakość wykonywanej usługi jednocześnie przy utrzymaniu konkurencyjnych cen. Jak opowiada Dawid - przedstawiciel firmy, "jakość była, jest i będzie to cechą charakterystyczną firmy".

 

ARTO Logistics rozpoczęło swoją działalność od świadczenia usług transportowych i kurierskich pomiędzy Irlandią a Polską. Usługi firmy w bardzo krótkim czasie stały się bardzo popularne ze względu na wdrażanie systemów zarządzania jakością. Poszerzenie wachlarza usług były naturalnym następstwem wdrożonych standardów.

Dla usprawnienia organizacji pracy oraz dla wygody klientów wprowadzony został system powiadomień sms o planowanych godzinach odbiorów i doręczeń przesyłek. Terminarze i sposób działania stały się bardzo klarowne, a systematyczność i niezawodność usług sprawiła, że klient mógł spokojnie planować wysyłanie przesyłek z wyprzedzeniem.

W 2012 roku został wprowadzony system rabatowo – poleceniowy dla klientów ARTO Club. Klienci otrzymują rabaty od każdej wysłanej paczki (rabat może być kumulowany), a następnie rabat może być wykorzystany jako rozliczenie za przesyłki. Dodatkowo klienci mogą zapraszać znajomych do przyłączenia się do ARTO Clubu. Nowi klubowicze dostają rabaty, jak i również polecający jest nagradzany rabatem od paczek wysłanych przez osoby polecone.

Aby poszerzyć wachlarz oferowanych usług, ARTO Logistics pod koniec 2013 roku wprowadziło nowa usługę – PUNKTY PACZKOWE. Na chwilę obecną firma współpracuje z ponad 30 polskimi sklepami, gdzie znajdują się punkty paczkowe. W tych punktach klienci mogą nadać i odebrać przesyłki. Głównym celem, który przyświecał przy tworzeniu Punktów Paczkowych było zwiększenie elastyczności dostępu do oferowanych przez ARTO Logistics usług klientom. Punkty Paczkowe dają możliwość nadania przesyłki przez klienta w dowolnym, wybranym przez siebie momencie.

ARTO Logistics świadczy usługi dla osób fizycznych, jak i podmiotów gospodarczych, których łączy wspólna cecha: pragnienie jakości i terminowości zamawianych usług transportowych.

Do klientów, ARTO Logistics w zdecydowanej większości dociera najbardziej skuteczną metodą: "drogą pantoflową". W ich przypadku jest to najbardziej sprawdzona i skuteczna metoda.

Więcej o firmie i jej usługach można dowiedzieć się na stronie internetowej www.arto-logistics.com oraz lub korzystając z poniższych informacji kontaktowych

Email:

  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon:

  • +353 85 23 52 333
  • +353 89 459 71 27
  • +48 666 206 063