Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha

Wyróżnione ogłoszenia

DTD KURIER IRLANDIA-POLSKA

www.dtd-kurier.pl
TERMINY…

OKNA i DRZWI

Top Spec Windows…

piątek, 18 sierpień 2017 07:41

Coraz więcej firm z Galway w Internecie

Napisane przez Tesla

Zgodnie z najnowszym raportem IE Domain Registry ponad tysiąc nowych adresów internetowych (domen) zostało zarejestrowanych w pierwszej połowie 2017 roku przez firmy z Galway, co w porównaniu do tego samego okresu z zeszłego roku oznacza wzrost o 18%.

Każdego dnia jest rejestrowanych ponad 100 irlandzkich domen, a przypomnijmy, że nie każdy może sobie pozwolić na dowolny adres internetowy .ie.

Żeby zarejestrować irlandzką domenę trzeba udowodnić związek nazwy z prowadzoną działalnością. Zwykle wystarczy przedstawić rejestratorowi numer CRO dla naszej działalności lub paszport, jeśli rejestrujemy domenę na swoje nazwisko. 

18% wzrost liczby domen .ie w Galway oznacza, że coraz większa liczba małych i średnich przedsiębiorstw z regionu dostrzega konieczność zaznaczenia swojej obecności w Internecie, a strona internetowa lub sklep internetowy staje się nieodzownym elementem każdej działalności, a często nawet jej podstawowym źródłem generowania przychodów.

Świat już dawno oszalał na punkcie sklepów internetowych bo niemal wszystko można teraz sprzedawać przez Internet a założenie sklepu internetowego jest szybkie i stosunkowo niedrogie. Dlatego cieszymy się, że Irlandia nareszcie zaczęła dostrzegać ogromy potencjał w sprzedaży online.