Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha

Wyróżnione ogłoszenia

piątek, 18 sierpień 2017 13:22

Martwa Polka znaleziona w szpitalnej toalecie. Trwa śledztwo

Napisane przez Ania

HSE i Garda prowadzi postępowanie wyjaśniające w sprawie śmierci kobiety na terenie Szpitala, która miała miejsce podczas ostatniego długiego weekendu.

Do tej pory wiadomo, iż w jednej z toalet Szpitala Uniwersyteckiego w Galway znaleziono zwłoki kobiety, która najprawdopodobniej pochodziła z Polski. Ciało zmarłej odkryto po 10 godzinach od jej śmierci w toalecie znajdującej się na Ostrym Dyżurze. Kobieta nie była pacjentką szpitala czy też Ostrego Dyżuru. Najprawdopodobniej weszła na teren szpitala bez wiedzy jego personelu. Do odnalezienia zwłok doszło w momencie sprzątania toalet. Wiadomo, iż była ona zamknięta od środka.

Jak podaje The Connacht Tribune, na zwłokach kobiety znaleziono rany. Na razie nie wiadomo jak one powstały. Jedną z hipotez jest ta, że powstały one podczas upadku w toalecie.

Największe oburzenie w przypadku tej sprawy wśród członków zarządu HSE budzi fakt, iż przez 10 godzin nikt nie odkrył w ruchliwym szpitalu ciała kobiety. Na razie nie wiadomo, czy śmierć nastąpiła nagle, czy po jakimś czasie.