Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha

Wyróżnione ogłoszenia

wtorek, 29 sierpień 2017 14:26

Co w Galway piszczy

Napisane przez Tesla

W skrócie o tym co dzieje się lub dziać się niebawem będzie w naszym mieście.

1. Darmowy internet w centrum Galway

Free WiFi na Spanish Arch dostępne jest już od zeszłego roku. Teraz przyszedł czas na resztę centralnej części miasta. Dotychczasowy dostawca Magnet Networks zapewnia, że z darmowego internetu będzie można korzystać od Spanish Arch do samego Eyre Square. Realizacja projektu możliwa jest dzięki sponsorom, których reklamy będą wyświetlane na stronie logowania się do bezpłatnej sieci.

2. Otwarcie autostrady z Gort do Tuam już we wrześniu

Oficjalne otwarcie nowej autostrady M17 z Gort do Tum odbędzie się już 27-ego września i będzie uwieńczeniem trwającej 3 lata budowy i ponad dekady planowania.

3. Finał All-Ireland na Eyre Square

Dobra wiadomość dla fanów hurlingu, którym nie udało się kupić biletów na ostateczne starcie w Croke Park. W najbliższą niedzielę mecze Galway - Cork i Galway - Waterford będzie można zobaczyć na telebimie umieszczonym na Eyre Square. Przy dobrej pogodzie projekcja ma zgromadzić w centrum miasta nawet 5,000 fanów. Zapraszamy 3-go września od 13-tej.

4. Ceny najmu mieszkań w Galway znów poszły do góry, tym razem o 10% w stosunku do zeszłego roku ale o tym już nikt chyba nie chce więcej czytać dlatego nie zagłębiam się w szczegóły.

5. Nowe oferty pracy w Galway

Advant Medical zatrudni operatorów produkcji, inspektora jakości i inżyniera procesu produkcji. Szczegóły na oficjalnej stronie internetowej

Ze względu na zbliżający się wielkimi krokami początek roku akademickiego w najbliższym czasie zwolnią się posady w hotelach i restauracjach. Dostępne juz teraz oferty pracy:

Senior Bar Staff w John Keogh's Gastro Pub 

Recepcjonista w Nox Hote

Accommodation Cleaners/Assistants w Oranmore Lodge Hotel Conference & Leisure Centre 

Bar Supervisor and Accommodation assistant w Maldron Hotel Galway

Więcej ofert pracy z regionu znajdziecie na Jobs.ie