Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha

Wyróżnione ogłoszenia

piątek, 10 marzec 2017 07:40

Strajk na lotniskach w Berlinie

Napisane przez Tesla

Obsługa lotnisk w Berlinie tak Schönefeld jak i Tegel na dziś 10 marca przewidziała strajk. Wiele linii lotniczych w tym Ryanair i Aerlingus zmuszonych było do anulowania lotów z i do Berlina.

O odwołaniu lotu pasażerowie informowani są drogą mailową i przez sms. 

Jeśli twój lot został anulowany możesz ubiegać się o zwrot kosztów biletu lub przebookować bilet na inny termin pod warunkiem, że podróż odbędzie się w ciągu najbliższych 7 dni i wylot nastąpi z Niemiec (zasady Ryanair).

Dodatkowo należy pamiętać o anulowaniu wszystkich serwisów powiązanych z podróżą nawet tych zamówionych przez stronę Ryanair jak hotel czy wynajęcie auta. Formalności związanych z anulowaniem samego lotu można teoretycznie dokonać przez stronę internetową Ryanair.

Najczęściej jednak potrzebna jest rozmowa z konsultantem przez czat. Radzimy uzbroić się w cierpliwość bo czas oczekiwania na połączenie jest od wczoraj wydłużony, a konsultanci z jakiegoś powodu prowadzą kilka rozmów jednocześnie co znacznie utrudnia komunikację.

Aerlingus także odsyła do swojej strony internetowej ale podaje też numer kontaktowy +35318868989.

Oficjalne zakończenie strajku przewidziano na 5 rano 11 marca ale niewykluczone, że utrudnienia w funkcjonowaniu lotniska nadal będą miały miejsce.