Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha

Wyróżnione ogłoszenia

poniedziałek, 09 styczeń 2017 23:22

15 stycznia w Galway zagra WOŚP!

Napisane przez Olga Paul

W niedzielę, 15 stycznia 2017 r., odbędzie się jubileuszowy 25. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To jeden niezwykły dzień w roku, kiedy ludzie otwierają swoje serca. W tym dniu 120 000 wolontariuszy z ponad 1600 Sztabów na całym świecie zbiera pieniądze do kolorowych puszek na konkretny cel i rozdaje czerwone serduszka. Tym razem Orkiestra gra dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom. W tym roku WOŚP zagra również w Galway. Organizatorami Sztabu WOŚP są harcerze i zuchy z Jednostki Harcerstwa Polskiego w Galway we współpracy z Galway2020, które udostępnia nam w dniu finału swoją siedzibę. 27 wolontariuszy będzie zbierało datki do puszek na terenie całego Galway. Każdy wolontariusz będzie miał imienny identyfikator ze zdjęciem oraz puszkę WOŚP zabezpieczoną banderolami.

W siedzibie Sztabu też będzie się działo! Zapraszamy wszystkich w godzinach 12.00 - 20.00 do Galway 2020 na Middle Street. Będą występy zespołów muzycznych, pokazy taneczne, a dla najmłodszych dmuchany zamek i inne atrakcje. Dokładny harmonogram pojawi się niebawem na naszej stronie FB: WOŚP Galway 2017 - The Great Orchestra of Christmas Charity Galway 2017 Tam też jest link do wydarzenia, gdzie można licytować różne ciekawe rzeczy m.in. gadżety WOŚP.

Warto dodać, że wszystkie osoby zaangażowane w organizację Sztabu WOŚP i wszystkich wydarzeń związanych z Finałem są wolontariuszami. Nie mamy również żadnego dofinansowania na organizację tej imprezy. Dlatego już teraz dziękujemy wszystkim, którzy zadeklarowali się, że zorganizują napoje i ciepłe posiłki dla naszych wolontariuszy, upieką ciasta i przygotują inne smakołyki oraz przekażą fanty na licytację i loterię. Jeśli ktoś jeszcze chciałby nas w jakikolwiek sposób wesprzeć, to prosimy o kontakt.

Wszystko, co się wydarzy w tym dniu, będzie efektem współpracy ludzi, którzy postanowili "zostawić ten świat choć trochę lepszym niż go zastaliśmy" (R. Baden - Powell).

Olga Paul - Szef Sztabu WOŚP w Galway (fot. Paweł Paul )

Kontakt do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem