Zaloguj Zarejestruj

Zaloguj się

Użytkownik *
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Załóż konto

Pola zaznaczone gwiazdką(*) są wymagane.
Imię i nazwisko *
Użytkownik *
Hasło *
Powtórz hasło *
Email *
Powtórz email *
Captcha *
Reload Captcha

Wyróżnione ogłoszenia

OKNA i DRZWI

Top Spec Windows…

DTD KURIER IRLANDIA-POLSKA

www.dtd-kurier.pl
TERMINY…

środa, 11 kwiecień 2018 07:48

TEDE w Dublinie

Napisane przez Tesla

Loud Room Studios i Wielkie Joł zapraszają na koncert jednej z najbardziej barwnych i kontrowersyjnych postaci polskiej sceny hip-hopowej, TEDEGO! 

Ekipa NWJ zamelduje się w samym sercu Dublina w Button Factory 9 czerwca 2018 roku, aby promować najnowsze wydawnictwo "SKRRRT" oraz nadchodzący album Warszawa Hotel.  Nie zabraknie również starych i lubianych hitów!

TEDE - działalność artystyczną prowadzi od 1994 roku. Początkowo był związany z zespołem Trzyha przekształconym w latach późniejszych w Warszafski Deszcz. Współtworzył także zespoły Bezele, Dabl Blast, Eurobiznes, Gib Gibon Skład, GTW, Jama Zła i Mop Skład. Od 2001 roku prowadzi karierę solową. Natomiast od 2003 roku występuje również pod pseudonimem DJ Buhh. W 2013 roku wraz z Dioxem i Sir Michem założył zespół pod nazwą Potwierdzone Info. 
Współpracował ponadto m.in. z takimi wykonawcami jak: DJ 600V, Numerem Raz, duetem Paresłów, Natalią Kukulską, Waldemarem Kastą, DonGURALesko, Abradabem, O.S.T.R., Sokołem, Pono, grupą Sistars, WSZ & CNE i zespołem Smagalaz.

W 2011 roku został sklasyfikowany na 3. miejscu listy 30 najlepszych polskich raperów według magazynu Machina. Rok później znalazł się na 3. miejscu analogicznej listy opublikowanej przez serwis Porcys.  TEDE "TOURRRNE DUBLIN IRLANDIA"
9
.06 / g.19:30
BUTTON FACTORY (TEMPLE BAR) 
/ DUBLIN

DJs : Andrew Funk' B & Laura P
SUPPORT : Kri55u & Gruby, Gober
MC : Blondyn

Bilety: 30 eur w przedsprzedaży
dostępne bilety.ng24.ie oraz bilety.gazeta.ie /35 eur na drzwiach w dniu koncertu

Szczegóły na stronie wydarzenia.